Style Selector
Layout Style
Boxed Background Patterns
Boxed Background Images
Color Scheme

Pasowanie na ucznia

To był wyjątkowy dzień dla naszej szkoły. W piątek, 13 października, w anglojęzycznej Szkole Podstawowej Gdynia International School odbyło się uroczyste pasowanie. W ten symboliczny sposób, szesnaścioro dzieci oficjalnie dołączyło do grona naszych uczniów.

Uroczystość odbyła się w obecności rodziców i kadry pedagogicznej. Uczniowie złożyli ślubowanie, w którym deklarowali wzajemny szacunek, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz chęć do zdobywania wiedzy i pomocy innym w nauce. Pasowania uczniów dokonał Kevin D’Arcy, założyciel i dyrektor Gdynia International School.

Takie wydarzenia  pomagają budować relacje uczniów, nauczycieli i rodziców, tworząc zintegrowaną społeczność szkolną. Uczą też dzieci odpowiedzialności oraz dodają wiary we własne możliwości.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że kolejna grupa dumnie dołączyła do grona uczniów Gdynia International School.

Więcej fotografii z uroczystości znajdziecie w Galerii.