Style Selector
Layout Style
Boxed Background Patterns
Boxed Background Images
Color Scheme

Nowy rok szkolny

Z wielką radością i pełni energii rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/24 w naszej anglojęzycznej szkole podstawowej – Gdynia International School. To ważny moment, który niesie za sobą wiele wyzwań dla naszych uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

 

Nasza szkoła oferuje nie tylko solidną edukację opartą na polskiej i brytyjskiej podstawie programowej, ale także bogaty program zajęć dodatkowych oraz klubów zainteresowań. Nasza przestrzeń edukacyjna jest przemyślana i przestronna, a atmosfera kameralna i rodzinna, co sprzyja efektywnej nauce.

Jednym z naszych głównych atutów jest nauczanie w dwóch językach – angielskim i polskim. Wiemy, że początki mogą być trudne, zwłaszcza dla dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę w obcym języku. Dlatego pracujemy nad skutecznymi metodami wspierania uczniów, którzy nie posługują się płynnie angielskim lub polskim. Nasza kadra pedagogiczna jest również zaangażowana w tworzenie przyjaznego środowiska edukacyjnego.

Warto podkreślić, że dzieci, które uczęszczały do Przedszkola GIS są znakomicie przygotowane do nauki w języku angielskim w naszej Szkole Podstawowej. Mają solidne podstawy, na których możemy budować ich dalszy rozwój.

Jednym z priorytetów jest również rozwój naszej infrastruktury. Kończymy budowę placu zabaw po zachodniej stronie budynku, który staje się miejscem rekreacyjnym i bezpiecznym. Planujemy kolejne remonty i ulepszenia warunków do nauki i spędzania czasu w szkole.